0
0
phone-icon
095-488-83-96 Замовити дзвінок

Коліно терморезисторне 140 мм 90° SDR11 PE100

  • Виробник: TRANS-QUADRO
  • Наявність: В наявності
3 252.70 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
  • Огляд товару
  • Схожі товари

Коліно терморезисторне 140 під 90 градусів – з'єднувальний фітинг для поліетиленових труб

Є необхідність купити в Україні терморезисторні коліна для поліетиленових труб? Компанія ”ІВАН ТРЕЙД” це імпортер фітингів із поліетилену з багаторічною історією та з великим складом у м.Києві. Ми комплектуємо об'єкти різної складності будь-якими діаметрами електрозварювальних колін. Постійна наявність та великі обсяги продажів дозволяють нам тримати ціни на рівні ринку та радувати наших клієнтів якісним сервісом.

Відведення терморезисторне на трубу поліетиленову – характеристики, типорозміри SDR11

Поворот на 140 трубу під 90 градусів виконаний з ПЕ (поліетилен марки PE100/PE100+) і підходить для водопровідних труб, а також для газових труб. Монтаж ПНД фітингів це терморезисторне зварювання і для різного СДР триває різний час зварювання – для товстостінних (sdr11) пе труб час зварювання більше, а для труб зі стандартною товщиною стінки (sdr17) час зварювання йде менше відповідно.

Прайси, каталог та ціни на коліна терморезисторні

При виборі відводів для поліетиленової труби важливо звертати увагу на якість та виробника фітинга. Говорячи з досвіду, в Україні є буквально кілька виробників терморезисторних фітингів, які слід розглядати:
  • TRANS-QUADRO – польський виробник, що працюють в Україні з 2004 року. Близьке розташування з Україною дозволяє мати оперативну логістику, якщо потрібний фітинг відсутній на складі;
  • Georg Fischer (GF) – швейцарський Джордж фішер це фітинги відмінної якості, але дуже дорогі;
  • FRIALEN - німецький виробник, фітинги рівня між Транс-Квадро та Фішером – чудовий вибір.

Типорозміри водопровідних колін TRANS-QUADRO і чому варто купувати відводи саме цієї ТМ?

Фітинги Транс-Квадро (tq-fitting) це оптимальний вибір для будь-якого монтажника. Всі досвідчені монтажники з ними стикалися, великий асортимент продукції дозволяє купувати все в одному місці та в одного постачальника – в інших ситуаціях доводиться купувати деталі у різних виробників, що незручно.Коліна терморезисторні TQ мають якісний процес збірки - взявши до рук фітінг відразу стає ясно, за що платиш і що ціна виправдана.

Поворот ПЕ 140 мм під 90 градусів ПЕ100 sdr11 ціна в Києві - купити сполучні повороти для поліетиленових труб PE100 у кращого постачальника.