0
0
phone-icon
095-488-83-96 Замовити дзвінок

Муфта терморезисторна 20 мм SDR11 PE100

  • Виробник: TRANS-QUADRO
  • Наявність: В наявності
140.80 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
  • Огляд товару
  • Схожі товари

Муфта терморезисторна 20 – сполучна муфта для труб з ПЕ

Є необхідність купити в Україні терморезисторні муфти для поліетиленових труб? Компанія ”ІВАН ТРЕЙД” це імпортер фітингів із поліетилену з багаторічною історією та з великим складом у м.Києві. Ми комплектуємо об'єкти різної складності будь-якими діаметрами електрозварювальних муфт. Постійна наявність та великі обсяги продажів дозволяють нам тримати ціни на рівні ринку та радувати наших клієнтів якісним сервісом. Терморезисторна муфта служить для з'єднання відрізків пластикових труб для води і газу - в результаті паяння труб утворюється монолітне з'єднання.

Муфта із закладними нагрівачами – характеристики, типорозміри SDR11-SDR17

Муфта на 20 трубу виконана з ПЕ (поліетилен марки PE100/PE100+) і підходить для водопровідних трубопроводів і газових труб. Монтаж ПНД фітингів це терморезисторне зварювання і для різного СДР йде різний час зварювання – для товстостінних (sdr11) пе труб час зварювання більше, а для труб зі стандартною товщиною стінки (sdr17) час зварювання відповідно йде менше. Діаметри (розміри) електрозварних деталей бувають наступні: 20, 25, 32, 40, 50, 63, 75, 90, 110, 125, 140, 160, 180, 200, 225, 250, 280, 315, 355, 400 мм, що збігається з діаметрами труб із поліетилену.

Прайси, каталог та ціни на різні виробники терморезисторних муфт

При виборі сполучного фітингу з поліетилену важливо звертати увагу на якість та виробника фітингу. Говорячи з досвіду, в Україні є буквально кілька виробників терморезисторної фасонини, які слід розглядати як:
  • TRANS-QUADRO – польський виробник, який працює в Україні з 2004 року. Близьке розташування з Україною дозволяє мати оперативну логістику, якщо потрібний фітинг відсутній на складі;
  • Georg Fischer (GF) – швейцарський Джордж фішер це фітинги відмінної якості, але дуже дорогі;
  • FRIALEN - німецький виробник, фітинги рівня між Транс-Квадро та Фішером – чудовий вибір.

Типорозміри водопровідних фітингів TRANS-QUADRO і чому варто купувати терморезисторні муфти саме цієї ТМ?

Терморезисторні фітинги Транс-Квадро (tq-fitting) – це оптимальний вибір для будь-якого монтажника. Великий асортимент продукції дозволяє купувати все в одному місці та в одного постачальника – в інших ситуаціях доводиться купувати деталі у різних виробників, що незручно. Муфти терморезисторні TQ мають якісний процес збірки - взявши до рук фітінг відразу стає ясно, за що платиш і що ціна виправдана.

Муфта ПЕ 20 мм ПЕ100 sdr11 ціна в Києві - купити з'єднувальні муфти для поліетиленових трубопроводів PE100 у кращого постачальника.