0
0
phone-icon
095-488-83-96 Замовити дзвінок

Муфта терморезисторна

Муфта терморезисторна сполучна для поліетиленових труб - де купити за кращими цінами?

       Само поняття терморезисторних муфт з'явилося не так давно появою на ринку фітингів для терморезисторного зварювання та розповсюдження поліетиленових трубопроводів. Муфта терморезисторна - це сполучний фітинг для пластикових (поліетиленових - ПЕ) трубопроводів, який застосовується у водопостачанні (холодна вода) та газопостачання. Компанія ІВАН ТРЕЙД має великий склад та вибір зварювальних пнд муфт у Києві та працює з усіма перевізниками України.

Вартість водопровідних муфт у Києві та по Україні

        Оскільки у нас напрацьований великий досвід у реалізації фітингів із заставними нагрівальними елементами, ми можемо гарантувати вам конкурентоспроможність ціни на муфти Транс Квадро. Перш ніж робити вибір, вам потрібно визначитися з SDR та діаметром деталі, а також ознайомитися зі вартістю сполучних муфт. Вкладка "Прайс-листи" допоможе вам у цьому питанні.

Технічні параметри муфт TRANS-QUADRO

        Муфта електрозварювальна для газових труб у будь-якого виробника поставляються в двох СПЗ - 11 та 17. Типорозміри та асортимент терморезисторних муфт починається з 20 діаметра по 400 мм у SDR11, SDR17 у польського виробника TQ починається зі 110 діаметра по 400 діаметр відповідно. У певних європейських виробників є муфти SDR9/SDR26, але це велика рідкість. Зазвичай зварна муфта Транс Квадро типорозміру СДР17 підходить і для СДР26. Все регулюється часом зварювання, воно зменшується на певну кількість секунд або відсотків у кожному окремому випадку.
         Штрих-код (наклейка) є обов'язковим елементом будь-якої терморезисторної деталі, оскільки містить інформацію для зварювання. Цю інформацію можна заносити вручну в зварювальний апарат, або просто відсканувавши штрих-код – у 99% випадків апарати розуміють майже будь-який штрих-код. Приклад нижче:
штрих-код муфта trans quadro

        У процесі заводського виготовлення будь-який електрозварний фітинг оснащується дротом - яка в процесі зварювання буде нагріватися та оплавляти внутрішню частину фітингу та зовнішню частину поліетиленової труби. Досить важливо щоб SDR поліетиленових труб збігався з SDR муфти, інакше можуть бути ситуації з перепалом труби, або, навпаки, недозварювання ПЕ труби. У таких випадках доведеться відбраковувати цей стик, вирізати його та купувати нову сполучну муфту для водопроводу. Усередині терморезисторних фітингів зазвичай є стопори, далі за які ви не зможете просунути трубу. При зварюванні дуже важливо упиратися в ці стопори, або хоча б пройти всю нагрівальну спіраль. В іншому випадку ви зіткнетеся з провисанням дроту і його розривом - знову ж таки доведеться купувати заново.

Додаткова інформація по виробниках

        У Києві та по Україні представлено близько 10 торгових марок терморезисторних муфт. Ми ж перерахуємо основні, щоб ви могли орієнтуватися у всій цій множині.
  • TRANS-QUADRO, вони ж є TQ. Багато років присутні на ринку. Оптимальна ціна, чудова якість. Виробник Польща.
  • GF (Джордж Фішер). Теж чимало років на нашому ринку і є фітингом високої якості та не менш високої ціни. Кожна деталь має болти для фіксації на трубі, що дуже зручно (ноу-хау). >
  • Щодо українського виробника, то тут він тільки один, це Пласт Фасон.
        Шановні покупці, у нас ви можете купити терморезисторні муфти та не пошкодувати про свій вибір завдяки винятковій якості наших комплектуючих.